Gratisy

Wiemy, jak wsparcie pozakupowe jest dla Ciebie ważne.

Wkładamy ogromny wysiłek w zapewnienie wysokiej, jakości wsparcia metodycznego usług szkoleniowych, świadczonych dla naszych klientów.

Nasz potężny zasób wiedzy i umiejętności oraz doświadczenia- gratis stawiamy do Waszej dyspozycji.

To jest dla nas tak łatwe, ponieważ to Państwo, dzieląc się z nami swoimi problemami dotyczącymi:

  • przeprowadzony kontroli PIP,
  • zaistniałych wypadków
  • czy innych problemów z dziedziny BHP i prawa pracy;

jednocześnie pomagają doskonalić nam własny warsztat zawodowy.

Każde nowe opracowania i czynności wykonywane na Waszą rzecz, jednocześnie służą, jako kanwa do innych projektów.

Wiecie, więc dlaczego niektóre usługi świadczymy zupełnie za darmo. Dzięki takiemu przedstawieniu zagadnienia gratisów, mamy nadzieję, iż rozwiejemy Wasz podejrzliwy stosunek do twierdzeń, że dajemy coś za darmo.

Rozwiązywanie Waszych problemów jest dla nas jednocześnie lekcją doskonalenia i to Wy nam jej udzielacie za darmo.

Witryny firm szkoleniowych BHP nie muszą być nudne !
Nie muszą oferować w zasadzie tego samego i za podobne ceny.

To nie wysoka cena decyduje, o jakości szkolenia bhp oraz profesjonalizmie, i odwrotnie- niska o łatwej dostępności do usług bhp oraz szkoleń tego zakresu.

Nie ma usług, o podobnym charakterze, lepszych i gorszych. Opierają się na takich samych przepisach prawa. Można je jedynie zrealizować staranniej, dokładniej i skrupulatniej.

Taki sposób postrzegania, przez nas problematyki obsługi i doradztwa w dziedzinie BHP, Wam właśnie zapewni tworzenie dokumentacji i udzielanie porad kierunkowych, które nie będą później kwestionowane podczas kontroli przez PIP czy PIS.

Prosimy, więc bez problemów do nas telefonować czy napisać maila, będziemy starali się pomagać w miarę naszych umiejętności i znajomości problematyki bhp czy p.poż.

Czekamy na Was.

Na początek oferujemy darmowe pobieranie procedur bhp, formularzy bhp, p.poż. oraz gotowych opracowań z zakładki : Dokumenty do pobrania.

Jeśli tam czegoś, co jest Wam potrzebne, nie ma to proszę zapytać. Czekamy.

W gratisie, możecie otrzymać darmowy dostęp do materiałów szkoleniowych dotyczących szkolenia wstępnego- instruktażu ogólnego.

Zapytajcie jak?

Wiemy, jak wsparcie pozakupowe jest dla Ciebie ważne.

Wkładamy ogromny wysiłek w zapewnienie wysokiej, jakości wsparcia metodycznego usług szkoleniowych, świadczonych dla naszych klientów.

Wszelkie prawa do całości lub części serwisu szkoleniowego szkoleniabhp-online24.pl, wszelkich elementów graficznych oraz układu stron serwisu oraz innych jego elementów, jego działanie oraz zastosowane i prezentowane rozwiązania techniczne i informatyczne jak również materiały szkoleniowe i informacyjne są zastrzeżone. Rozwiązania szkoleniowe  oraz wszelkie ich elementy są chronione przepisami prawa polskiego, tj. ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2019.1231 t.j. z dnia 2019.07.03), ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.2019.1010 t.j. z dnia 2019.05.30) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz.U.2019.2134 t.j. z dnia 2019.11.05). Program komputerowy CKU jest utworem rozpowszechnianym komercyjnie i chronionym prawem autorskim. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana bez uprzedniej zgody Niepublicznej Placówki Oświatowej Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego AU Spider Jan Skoczylas  z siedzibą w Jeleniej Górze / Łomnicy, przy ulicy Karkonoskiej 108 B.

Obserwuj nas!