Strefa szkoleń online

Szkolenie i kurs bhp przy pomocy Internetu

Usługi bhp on-line w sieci

Doskonalenia zawodowe w dziedzinie bhp są realizowane w formie on-line, stacjonarnie oraz na zasadzie instruktaży i seminariów.

Na dole strony są linki umożliwiające , po zalogowaniu , uzyskać dostęp do szkoleń on-line.

Szkoląc w obszarze bhp, pracodawców oraz ich pracowników, należących do różnych środowisk zawodowych, umiejętnie realizujemy program, ręcząc za wysoki poziom dydaktyczny przekazu połączony z odpowiednią metodyką. Nasze skuteczne i życiowe podejście do problemów bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia, przekłada się na odpowiednio dobrane metody z uwzględnieniem założeń andragogiki, jako subdyscypliny pedagogiki zajmująca się kształceniem dorosłych. Ciągłe samodoskonalenie i nieustanne dokształcanie naszej kadry wykładowczej, pozyskiwanie nowych informacji z dostępnych w Polsce i za granicą serwisów tematycznych, bezpośrednio lub pośrednio powiązanych z propagowaniem kultury bezpieczeństwa i dążeniem do zmian w obszarze technicznego poczucia bezpieczeństwa pracy; gwarantuje przekazanie uczestnikom szkoleń BHP najnowszych rozwiązań i trendów w danej gałęzi dziedziny bhp. 

Organizowane i prowadzone przez nas szkolenia BHP są głównie realizowane w formie samokształcenia kierowanego ( on-line / learning) Do przekazania wiedzy wykorzystujemy prezentacje multimedialne ułatwiające zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji. Przesyłamy do Was nośnik elektroniczny z pełnym materiałem szkoleniowym – kliknij w minaturkę i ZOBACZ powiększenie

Realizowane zgodnie z obowiązującym prawem szkolenia bhp, muszą się kończyć egzaminem, na którego podstawie dopiero może zostać wydane zaświadczenie, zgodne z obowiązującymi, w tym zakresie wzorem Ministra Gospodarki i Pracy. Popularnie nazywane jest ono „certyfikatem” Powiększony wzór takiego zaświadczenia możecie Państwo zobaczyć klikając w obrazek.

Organizowane i prowadzone przez nas szkolenia BHP są głównie realizowane w formie samokształcenia kierowanego ( on-line / learning) Do przekazania wiedzy wykorzystujemy prezentacje multimedialne ułatwiające zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji. Przesyłamy do Was nośnik elektroniczny z pełnym materiałem szkoleniowym – kliknij w minaturkę i ZOBACZ powiększenie »

 

Te prezentacje są też dostępne po zalogowaniu na serwerze. Login i hasło otrzymacie po zakupie produktu/usługi.

Proszę kliknąć w wybrane szkolenie:

Dostęp do witryny szkoleniowej w formule on-line

W tej formie dostępne są n/w szkolenia

Wszelkie prawa do całości lub części serwisu szkoleniowego szkoleniabhp-online24.pl, wszelkich elementów graficznych oraz układu stron serwisu oraz innych jego elementów, jego działanie oraz zastosowane i prezentowane rozwiązania techniczne i informatyczne jak również materiały szkoleniowe i informacyjne są zastrzeżone. Rozwiązania szkoleniowe  oraz wszelkie ich elementy są chronione przepisami prawa polskiego, tj. ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2019.1231 t.j. z dnia 2019.07.03), ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.2019.1010 t.j. z dnia 2019.05.30) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz.U.2019.2134 t.j. z dnia 2019.11.05). Program komputerowy CKU jest utworem rozpowszechnianym komercyjnie i chronionym prawem autorskim. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana bez uprzedniej zgody Niepublicznej Placówki Oświatowej Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego AU Spider Jan Skoczylas  z siedzibą w Jeleniej Górze / Łomnicy, przy ulicy Karkonoskiej 108 B.

Obserwuj nas!